Bawaria Motors Katowice

Adam Rosacki

Dyrektor Zarządzający

 

Dariusz Weidemann

Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel: 695 304 047
weidemann_d@bmw-bawariamotors.pl

Artur Dec

Doradca ds. Części i Akcesoriów

kom. : 517 383 305

tel: 32 259 18 00 w. 121
dec_a@bmw-bawariamotors.pl

Łukasz Polesz

Doradca ds. Części i Akcesoriów

tel: 32 259 18 00 w. 120
polesz_l@bmw-bawariamotors.pl

Szymon Iskra

Doradca ds. Części i Akcesoriów

kom.: 506 020 951

tel: 32 259 18 00 w. 121
iskra_s@bmw-bawariamotors.pl

Jacek Nowak

Specjalista ds. Sprzedaży Zewnętrznej

tel.: 502 673 489

nowak_j@bmw-bawariamotors.pl

Bohdan Englicht

Specjalista ds. Sprzedaży Zewnętrznej

tel: 695 304 048
englicht_b@bmw-bawariamotors.pl

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe