Bawaria Motors Katowice

BMW serii 2

Radość z jazdy. W czystej postaci.


Bawaria Motors Katowice: BMW serii 2 – dynamizm i komfort w sportowej odsłonie

 

BMW serii 2 to nowy wymiar samochodów kompaktowych, w postaci modelu coupé i cabrio – które jeszcze bardziej niż seria 1 wyróżniają się swoim nowoczesnym designem. Seria 2 BMW to jednak też dwie wersje rodzinnego vana – mniejsza Active Tourer i większa Gran Tourer. Wszystkie samochody serii 2 wyróżniają się dynamiczną jazdą i dużą wydajnością, a co za tym idzie niskim spalaniem.

 

Kompaktowe auto miejskie o sportowym charakterze? Modele coupé i cabrio serii 2 BMW idealnie wypadają na tle swoich konkurentów, wyróżniając się w segmencie C swoją nowoczesną stylistyką, idealnie odzwierciedlającą ich dynamiczną jazdę i to, co mają pod maską. Coupé serii 2 to przede wszystkim samochód z temperamentem, którego prowadzenie ma sprawiać przyjemność. Komfort i radość jazdy zapewniają trzy tryby: standardowy tryb Comfort, ekologiczny ECO PRO i najbardziej dynamiczny tryb Sport. Model Cabrio to kolejna opcja dla fanów sportowych emocji, które idą tu w parze z pełnym wdzięku designem. Otwierany dach w połączeniu z dynamicznymi liniami i charakterystycznymi dla sportowych modeli proporcjami, zdecydowanie przyciąga uwagę. Tak samo jak dynamiczny napęd, który wraz z technologią BMW EfficientDynamics łączy ze sobą ogromną moc silnika z maksymalną wydajnością.

 

A może samochód rodzinny oferujący komfort i przestrzeń? Tu idealnie sprawdzą się modele Active Tourer oraz Gran Tourer, charakteryzujące się pojemnym bagażnikiem i przestronnym wnętrzem. W większej wersji jest miejsce dla nawet siedmiu osób. A przy tym oba modele nie tracą nic z charakterystycznej dla BMW stylistyki – eleganckiej i sportowej, a przy tym dynamicznej.

 

Po więcej szczegółów na temat BMW serii 2 zapraszamy do salonu Bawaria Motors w Katowicach.

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe