Bawaria Motors Katowice

BMW serii 3

Pasja wygrywa.


Bawaria Motors Katowice – dynamiczne i eleganckie – BMW serii 3

 

Seria 3 BMW to jedne z najlepszych samochodów segmentu D, co zawdzięczają benzynowym i wysokoprężnym silnikom, wyposażonym w technologię BMW EfficientDynamics. Technologia ta stanowi jeden z podstawowych elementów odpowiedzialnych za dynamikę jazdy BMW serii 3. Kolejnymi, wspomagającymi dynamiczną jazdę, elementami są xDrive, czyli inteligentny napęd na cztery koła, opcjonalna 8-stopniowa skrzynia biegów Steptronic oraz sportowy układ kierowniczy.

 

BMW serii 3 to trzy modele:

 

BMW serii 3 Touring – łączy w sobie sportową stylistykę, dynamikę oraz funkcjonalność – wszystko to z elegancką nutą. W wersji klasycznej pojemność bagażnika wynosi 495 l, w wersji rozszerzonej, po złożeniu siedzeń 1500 l, dzięki czemu możliwe jest przewożenie zarówno małych, jak i dużych przedmiotów i bagaży.

 

BMW serii 3 Gran Turismo – atletyczna sylwetka i płynne linie dachu wskazują, że to klasyczny Coupé , łączący w sobie przestronne wnętrza, sportową stylistykę tak typowy dla BMW dynamizm. Gran Turismo posiada rozkładaną tylną kanapę, której trzy elementy mogą być składane w dowolnej konfiguracji – umożliwia to dostosowanie wnętrza samochodu do każdej sytuacji.

 

BMW serii 3 Limuzyna – uważana za jednego z najbardziej sportowych reprezentantów swojej kategorii, stanowi synonim sportowej klasy i elegancji. Dzięki przestronnemu wnętrzu, licznym schowkom oraz dużemu bagażnikowi cechuje ją duża funkcjonalność i komfort podróży.

 

Po więcej szczegółów, dotyczących BMW serii 3, zapraszamy do Bawaria Motors w Katowicach.

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe