Bawaria Motors Katowice

BMW serii 4

Estetyka, która porusza.


Bawaria Motors Katowice – BMW serii 4 – smukłe, eleganckie i z charakterem

 

Zgrabna, atletyczna sylwetka o sportowym zacięciu idealnie łączy się z nowoczesnym, przestronnym wnętrzem i tym, co kryje się pod maską. W połączeniu zaś ze wszystkimi zastosowanymi w serii 4 BMW mechanizmami i funkcjami, zdecydowanie wyróżnia się na tle swojej klasy.

 

Niska linia dachu wraz ze smukłą maską oraz diodowymi reflektorami adaptacyjnymi sprawiają, że BMW serii 4 przykuwa uwagę swoją elegancją i wyrazistym charakterem. Charakterystyczna dla BMW atrapa chłodnicy oraz znajdujące się za przednimi nadkolami „skrzela” dodatkowo dodają samochodom stylu i zadziorności, jednocześnie pływając też na obniżenie zużycia paliwa i emisji CO2.

 

Samochody serii 4 BMW to jednak nie tylko wyrazisty design, ale przede wszystkim niesamowity komfort jazdy, wynikający z zastosowania silników TwinPower Turbo i wykorzystania technologii BMW EfficientDynamics. Maksymalna wydajność i najlepsze możliwe osiągi przy zachowaniu pełnego komfortu jazdy to coś, co zdecydowanie wyróżnia markę BMW i modele serii 4 nie stanowią żadnego wyjątku.

 

Szczegóły oferty BMW serii 4 dostępne są w salonie Bawaria Motors w Katowicach.

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe