Bawaria Motors Janki

BMW serii 7

Dla wybranych.


Bawaria Motors Katowice – luksusowa hybryda, czyli limuzyna BMW serii 7

 

Luksusowy samochód, który nie tylko dobrze wygląda i jest wygodny, ale też posiada dobrą dynamikę i odpowiednio niskie spalanie? Brzmi trochę jak marzenie, jednak konstruktorom BMW się udało – BMW serii 7 Limuzyna posiada to wszystko i jeszcze więcej.

 

BMW serii 7 eDrive idealnie łączy w sobie dwa rodzaje silników, które współpracując ze sobą, przy odpowiednim zarządzaniu napędami są w stanie skutecznie zoptymalizować zużycie energii, wszystko to za sprawą połączenia mocnego 4-cylindrowego silnika benzynowego BMW TwinPower Turbo z wysokowydajnym silnikiem elektrycznym. Dodając do tego jeszcze napęd na cztery koła BMW xDrive, powstał samochód zdecydowanie wyróżniający się na tle swojej klasy – BMW serii 7 Limuzyna jest w stanie przejechać trasę mającą do 40 km bez zużywania paliwa. System umożliwia też odzyskiwanie energii podczas jazdy, m.in. podczas hamowania – odzyskaną energię można ponownie wykorzystać do napędu silnika elektrycznego.

 

Jazda limuzyną tego typu to ogromna ilość wrażeń i radość z pokonywania każdego kilometra, a wszystko to w wyjątkowo luksusowym wnętrzu. Dodatkową atrakcją z pewnością jest też innowacyjny system sterowania samochodem za pomocą gestów, głosu lub wyświetlacza dotykowego.

 

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty BMW serii 7 dostępne są w salonie Bawaria Motors w Katowicach.

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe